• Malta kava, sukurianti turtingą, aromatingą skonį vos per kelias akimirkas. Tai puikus pasirinkimas tiems kurie vertina laiką ir paprastumą ,bet nori išlaikyti nuostabų kavos skonį. Mėgaukitės kava su minimaliu pastangų kiekiu, pasirinkdami iš įvairios maltos kavos.

  Čia rasite : Mövenpick, IDEE, Dallmayr ,Markus ,Lavazza , Cafe Intencion, J. J. Darboven gamintojų kavas.

  Movenpick Caffe Crema 500g

   Mövenpick Caffè Crema malta kava – rinktinės 100% Arabica kavos pupelės, surinktos geriausiose pasaulio aukštikalnių plantacijose, suteikia šiai kavai nepakartojamą skonį, o specialus lėtas ir kruopštus skrudinimas – ypatingą aromatą.

  5.10
  Mövenpick der Himmlische 500g

   Mövenpick der Himmlische malta kava – sėkmės receptas – geriausias skonis 60 metų. Mövenpick kavos sėkmės istorija prasidėjo atidarius pirmąjį Movenpick restoraną Ciuriche. Jau po kelerių metų kilo mintis restorano klasika pasiūlyti mėgautis namuose. 1963 metais Movenpick išleido pirmąją kavą Šveicarijoje. Net jau ir tada ji buvo gaminama iš grynų arabikos pupelių ir parduodama pavadinimu Der Himmlische (liet. Dangiškoji).  Rinktinės 100% Arabica kavos pupelės, surinktos geriausiose pasaulio aukštikalnių plantacijose, suteikia šiai kavai nepakartojamą skonį, o specialus skrudinimas, ypatingą aromatą. Tai kava,atspindinti harmoniją tarp skonio ir sodraus aromato.

  8.90
  IDEE KAFFEE 500g

   Jei jums patinka 100% arabikos pupelių kava, tačiau turite jautrumą kavos rūgštingumui, jums tikrai nebūtina atsisakyti kofeino. IDEE KAFFEE jau daugelį dešimtmečių demonstruoja, kaip jautrumą įprastai kavai galima derinti su nauju rafinavimo būdu: rafinavimo procesas, kurio metu kavos pupelės švelniai rafinuojamos grynais garais aukštoje temperatūroje, o prieš tai kruopščiai skrudinamos, užtikrina įprastą kavos skonį su įprastu kofeino kiekiu, bet su žymiai mažesniu kiekiu dirgiklių.

  7.80
  IDEE KAFFEE Intensiv 500g

   IDEE KAFFEE Inspired intensiv – malta kava tiems, kurie mėgsta intensyvų skonį ir aromatą. Malonaus rūgštumo skonio, bet be jokios kartumo.  Pupelės prieš skrudinant padengiamos garais, tai sumažina dirginančių ir karčiųjų medžiagų kiekį.

  4.90
  Dallmayr Prodomo 500g

   Dallmayr prodomo – iš Vokietijos, Miuncheno Karališkųjų rūmų. 100% Arabica, skirta tikriems kavos gurmanams, pasižymi išskirtiniu skoniu, subtiliu rūgštumu, bei tobulu aromatu. Tai puikus kokybės ir kainos santykis. Kava yra specialiai apdorojama siekiant pašalinti dirgiklius ir kartumą, išlaikant kofeino teikiamus privalumus. Taigi, tiems, kurie yra jautrūs kavos dirgikliams, ši kava puikiai tiks!

  6.15
  Dallmayr Ethiopia 500g

   Dallmayr Ethiopia – gryna, autentiškos kilmės ir neprilygstamo, žoleles primenančio aromato kava pasižymi ypatinga kokybe. Prieskoningo ir sodraus skonio. Šios išskirtinės, rankomis rinktos Arabica kavos kokybė praturtinta laukų žolelių aromatu, papildytu aromatingomis citrinžolėmis ir žiupsniu karčiojo šokolado.

  7.90
  Markus Gold 500g

   Dėl ilgametės patirties renkantis, maišant ir skrudinant geriausias kavos pupeles bei nuoseklaus aukščiausios kokybės siekimo, kiekvienas MARKUS KAFFEE 100% arabika kavos puodelis yra tikras malonumas, kaip iš kavos meistro rankų.

   

  4.50
  Lavazza inBlu 250 g (skardinėje)

   Lavazza in Blu – 100% arabikos pupelių malta kava, išsiskirianti ypatingu aromatingumu ir švelniu skoniu su lengvai juntamu saldumo poskoniu. Ši kavos rūšis specialiai sukurta, kad būtų galima namų sąlygomis pasigaminti tikrąjį espreso, nenusileidžiantį savo kokybe kavinėje baristos gaminama espresso. Šis „Lavazza“ mišinys padės pajusti visą tikrojo espreso skonį.

  5.60
  Lavazza Qualita Oro 250g

   Lavazza qualita Oro – malta, klasikinio skonio ir sodraus aromato kava iš aukščiausios kokybės 100% arabikos kavos pupelių, užaugintų geriausiose kavos auginimo plantacijose.

  3.90
  Café Intencion Aromatico 500 g

   Fairtrade 100 % arabikos pupelės yra iš smulkių ūkininkų ir kooperatyvų. Kiekviena kavamedžio uoga noksta tobuliausiomis ir natūraliausiomis sąlygomis aukštumų plantacijose (nuo 1 200 m iki 1 800 m aukščio virš jūros lygio). Kruopštus aukščiausios kokybės produktų pasirinkimas gamybos šalyse užtikrina išskirtinį šios puikios kavos, pažymėtos Fairtrade (Sąžiningos prekybos) ir Bio kokybės ženklu, skonį.

  7.70
  Mövenpick Autentico 500g

   Mövenpick Autentico malta kava – sudaro arabica ir robusta kavos pupelių mišinys. Pupelės yra iš Centrinės ir Pietų Amerikos plantacijų. Šioms plantacijoms suteiktas Rainforest Alliance sertifikatas.

  6.90