Kavos pupelės

 • Mūsų kavos pupelės kategorija kviečia jus į išskirtinių skonių ir aromatų kelionę. Šviežiai skrudintos kavos pupelės suteikia jums galimybę išsiaiškinti, kaip norite malti ir paruošti kavą, paverčiant ją skaniu ir aromatingu gėrimu. Pasirinkimas iš įvairių pupelių kilmės šalių ir skrudinimo laipsnių, leis atrasti jums labiausiai patinkančia kavą

  Čia rasite: Mövenpick, IDEEIDEE kaffee, J. J. DarbovenEilles, J. J. Darboven, Dallmayr, Lavazza, MARKUS KAFFEE,

  Cafe Intencion, J. J. Darboven gamintojų kavas. Taip pat rasite ir mūsų firmines kava365 kavos pupeles.

  Café Intencion Espresso Intensivo 1 kg

   Sąžininga, ekologiška ir harmoninga – Café Intención kavos pupelės atkeliauja iš geriausių aukštumų plantacijų pasaulyje ir yra skrudinamos bei apdorojamos lėtai ir labai kruopščiai. Šiame mišinyje esančios arabikos ir robusta pupelės yra iš smulkių ūkininkų ir kooperatyvų. Kava pažymėta sąžiningos prekybos ir ekologiškos prekės ženklu.

  Cafe Intencion Espresso Intensivo – stipraus skonio ir sodraus aromato ekologiška kava.

  15.90
  Café Intencion Crema Aromatico 1 kg

   Sąžininga, ekologiška ir harmoninga – Café Intención kavos pupelės atkeliauja iš geriausių aukštumų plantacijų pasaulyje ir yra skrudinamos bei apdorojamos lėtai ir labai kruopščiai. Šiame mišinyje esančios 100 % arabikos pupelės yra iš smulkių ūkininkų ir kooperatyvų. Kava pažymėta sąžiningos prekybos ir ekologiškos prekės ženklu.

  27 
  Moreno Espresso 1kg

   Moreno Caffè Espresso – 100% Arabica kavos pupelės, surinktos aukštikalnių plantacijose ir stiprus skrudinimo būdas, suteikia šiai kavai intensyvų skonį. Labiausiai tinka pilnai automatizuotiems kavos aparatams.

  12.60
  Moreno Crema 1kg

   Moreno Caffè Crema – Arabika ir Robusta kavos pupelių mišinys, surinktas aukštikalnių plantacijose, suteikia šiai kavai intensyvų skonį. Labiausiai tinka pilnai automatizuotiems kavos aparatams.

  9.99
  Lavazza Esp. Italiano Classico 1kg

   Lavazza Espresso Italiano yra 100% arabikos kavos mišinys iš Centrinės ir Pietų Amerikos, pasižymintis itin aromatingomis natomis ir sodriu skoniu. Ilgai skrudintos kavos pupelės suteikia jai išskirtinį itališką espreso skonį. Šis tradicinis receptas yra sodraus skonio ir labai švelnus, pasižymintis itališkos kavos aromato unikalumu.

  16.20
  Lavazza Crema e Aroma Blue 1kg

   Lavazza Crema e Aroma – profesionaliam naudojimui. Kavos, paruoštos iš šio pupelių mišinio, skonis yra intensyvus, o džiovintų vaisių poskonis ilgai išliekantis. Pupelių mišinys tiek dėl skonio, tiek ir dėl savo universalumo ruošiant kavą, šis mišinys yra užsitarnavęs aukso viduriuko titulą.

  15 
  Lavazza Crema e Aroma 1kg

   Lavazza Crema e Aroma – subalansuotas kruopščiai atrinktų arabikos ir robustos pupelių mišinys. Intensyvaus ir žemiško skonio kavos mėgėjai mėgsta šį Lavazza kavos mišinį dėl švelnių ir aromatingų natų.

  11.99
  Dallmayr Home Barista Espresso Intenso 1kg

   Dallmayr Barista Espresso Intenso – ji yra veiksminga! Ši sodri, intensyviai skrudinta, tvariai auginta espreso kava pažadina aistrą gyventi. Jos skonis tipiškas itališkas: stiprus ir sotus, su skrudinimo aromatu ir beveik nerūgštus.

  13.90
  Dallmayr Home Barista Forte 1kg

  Dallmayr Barista Caffè Crema Forte – kava suteikia tai, ką žada jos pavadinimas: Forte reiškia jos stiprumą. Tvariai augintos, ilgai ir tamsiai skrudintos kavos pupelės garantuoja intensyvaus, stipraus skonio potyrį su mažu rūgštingumu. Pupelės užaugintos plantacijose, kurioms suteiktas Rainforest Alliance sertifikatas.

  13.90
  Dallmayr Home Barista Dolce 1kg

  Dallmayr Barista Caffè Crema Dolce – dėl aksominės auksinės rudos spalvos putos šia Caffè Crema kava malonu mėgautis namuose. Tvariai augintos kavos pupelės nėra skrudinamos per stipriai, bet vis tiek pakankamai ilgai, kad įgautų švelnų, harmoningą skonį ir mažą rūgštingumą. Pupelės užaugintos plantacijose, kurioms suteiktas Rainforest Alliance sertifikatas.

  13.90
  Dallmayr Selection D'oro Namaste 1kg

   Indija, tūkstančio spalvų šalis, žavi savo kontrastais: senovės tradicijos susitinka su šiuolaikiniu gyvenimo būdu, šurmuliuojantys turgūs susitinka su megapoliais, o nuostabios šventyklos su magiškais kraštovaizdžiais. Dallmayr kavos ekspertai švelniu skrudinimo menu ištobulino gabalėlį šio daugialypio žemyno ir įnešė į kavos puodelį. Smulkių aukštumų arabikos ir rinktinių robusta pupelių mišinys stebina kontrastingu skonio profiliu. Pupelės yra iš pietų Indijos ir turi sodrų skonį, turintį riešutų aromatą su muskato bei saldžios karamelės užuominomis.

  12.99
  Dallmayr Selection D'oro Hakuna Matata 1kg

  Frazė Hakuna Matata yra kilusi iš Rytų Afrikoje plačiai paplitusios suahilių kalbos. Laisvai išvertus ši frazė reiškia: viskas puiku! Pirmieji kavos namai taip pat yra Rytų Afrikoje. Iš ten atkeliauja geriausios žemyno siūlomos pupelės. Užbaigus menui prilygstantį Dallmayr kavos skrudinimo procesą, pradedamas žavingas metinis kavos pupelių atrinkimas: Hakuna Matata stipriu skoniu ir tamsaus šokolado aromatais bei subtiliomis vaisių natomis.

  11.90
  Dallmayr Espresso d'oro 1kg

   Dallmayr Espresso d’Oro – ši espreso kava yra puikus arabikos ir robustos kavos pupelių derinys. Tai espreso kava su charakteringomis savybėmis, kuri mus su kiekvienu gurkšniu nukelia į Italiją.

  15 
  Dallmayr Crema d'Oro 1kg

   Dallmayr Crema d’Oro kavai rafinuotos kavos pupelės derinamos rūpestingai, o skrudinamos itin švelniai. Gaunama šviesi aksominio švelnumo, subalansuoto ir švelnaus aromato kreminė puta.

  11.90
  Dallmayr Prodomo 500g

   Dallmayr prodomo – iš Vokietijos, Miuncheno Karališkųjų rūmų. 100% Arabica, skirta tikriems kavos gurmanams, pasižymi išskirtiniu skoniu, subtiliu rūgštumu, bei tobulu aromatu. Tai puikus kokybės ir kainos santykis. Kava yra specialiai apdorojama siekiant pašalinti dirgiklius ir kartumą, išlaikant kofeino teikiamus privalumus. Taigi, tiems, kurie yra jautrūs kavos dirgikliams, ši kava puikiai tiks!

  Eilles 1873 Intensive 500g

   KAFFEE N° 1873 nussig-intensiv –  riešutų skonio turintis kavos mišinys. Aštrus ir sodrus skonis. Rafinuotas 100 % arabikos pupelių mišinys iš Šiaurės, Pietų ir Centrinės Amerikos nustebins jus puikiomis riešutų ir karamelės natomis.EILLES

  7.10