•   Čia rasite viską ko reikia puikiam kavos puodeliui. Skrudintos kavos pupelės leidžia išgauti unikalų skonį kavą gaminant kavos aparatu, o malta kava suteikia greitą ir turtingą skonį. Jei skubate ar norite paprastai paruošti, tirpios kavos produktai tarsi kavos magija išspręs situaciją. Raskite savo mėgstamą skonį mūsų kavos asortimente

  Dallmayr Gold 200g

   Dallmayr Gold – gero ir aromatingo skonio paslaptis yra smulkiai tirpios kavos mišinys, rafinuotas su mikrosmulkiai malta skrudinta kava, 100% arabika. 

  8.40
  IDEE Gold Express 100g

   IDEE KAFFEE visada žinoma kaip aukščiausios kokybės kava. Ši tirpi IDEE KAFFEE Gold Express kava leidžia greitai ir lengvai paruošti įkvepiančio džiaugsmo puodelį.

  3.80
  Movenpick Gold Intense 200g

   Movenpick Gold Intense – stipraus skonio tirpi kava, idealiai tinka kavos mėgėjams, kurie vertina kokybę, bei greitą kavos paruošimą.

  5.95
  Movenpick Gold Original 100g

   Movenpick Gold Original – sodraus skonio, idealiai tinka kavos mėgėjams, kurie vertina kokybę, bei greitą kavos paruošimą.

  3.95
  Café Intencion Espresso Intensivo 1 kg

   Sąžininga, ekologiška ir harmoninga – Café Intención kavos pupelės atkeliauja iš geriausių aukštumų plantacijų pasaulyje ir yra skrudinamos bei apdorojamos lėtai ir labai kruopščiai. Šiame mišinyje esančios arabikos ir robusta pupelės yra iš smulkių ūkininkų ir kooperatyvų. Kava pažymėta sąžiningos prekybos ir ekologiškos prekės ženklu.

  Cafe Intencion Espresso Intensivo – stipraus skonio ir sodraus aromato ekologiška kava.

  15.90
  Café Intencion Crema Aromatico 1 kg

   Sąžininga, ekologiška ir harmoninga – Café Intención kavos pupelės atkeliauja iš geriausių aukštumų plantacijų pasaulyje ir yra skrudinamos bei apdorojamos lėtai ir labai kruopščiai. Šiame mišinyje esančios 100 % arabikos pupelės yra iš smulkių ūkininkų ir kooperatyvų. Kava pažymėta sąžiningos prekybos ir ekologiškos prekės ženklu.

  27 
  Moreno Espresso 1kg

   Moreno Caffè Espresso – 100% Arabica kavos pupelės, surinktos aukštikalnių plantacijose ir stiprus skrudinimo būdas, suteikia šiai kavai intensyvų skonį. Labiausiai tinka pilnai automatizuotiems kavos aparatams.

  12.60
  Moreno Crema 1kg

   Moreno Caffè Crema – Arabika ir Robusta kavos pupelių mišinys, surinktas aukštikalnių plantacijose, suteikia šiai kavai intensyvų skonį. Labiausiai tinka pilnai automatizuotiems kavos aparatams.

  9.99
  Lavazza Esp. Italiano Classico 1kg

   Lavazza Espresso Italiano yra 100% arabikos kavos mišinys iš Centrinės ir Pietų Amerikos, pasižymintis itin aromatingomis natomis ir sodriu skoniu. Ilgai skrudintos kavos pupelės suteikia jai išskirtinį itališką espreso skonį. Šis tradicinis receptas yra sodraus skonio ir labai švelnus, pasižymintis itališkos kavos aromato unikalumu.

  16.20
  Lavazza Crema e Aroma Blue 1kg

   Lavazza Crema e Aroma – profesionaliam naudojimui. Kavos, paruoštos iš šio pupelių mišinio, skonis yra intensyvus, o džiovintų vaisių poskonis ilgai išliekantis. Pupelių mišinys tiek dėl skonio, tiek ir dėl savo universalumo ruošiant kavą, šis mišinys yra užsitarnavęs aukso viduriuko titulą.

  15 
  Lavazza Crema e Aroma 1kg

   Lavazza Crema e Aroma – subalansuotas kruopščiai atrinktų arabikos ir robustos pupelių mišinys. Intensyvaus ir žemiško skonio kavos mėgėjai mėgsta šį Lavazza kavos mišinį dėl švelnių ir aromatingų natų.

  11.99
  Dallmayr Home Barista Espresso Intenso 1kg

   Dallmayr Barista Espresso Intenso – ji yra veiksminga! Ši sodri, intensyviai skrudinta, tvariai auginta espreso kava pažadina aistrą gyventi. Jos skonis tipiškas itališkas: stiprus ir sotus, su skrudinimo aromatu ir beveik nerūgštus.

  13.90
  Dallmayr Home Barista Forte 1kg

  Dallmayr Barista Caffè Crema Forte – kava suteikia tai, ką žada jos pavadinimas: Forte reiškia jos stiprumą. Tvariai augintos, ilgai ir tamsiai skrudintos kavos pupelės garantuoja intensyvaus, stipraus skonio potyrį su mažu rūgštingumu. Pupelės užaugintos plantacijose, kurioms suteiktas Rainforest Alliance sertifikatas.

  13.90
  Dallmayr Home Barista Dolce 1kg

  Dallmayr Barista Caffè Crema Dolce – dėl aksominės auksinės rudos spalvos putos šia Caffè Crema kava malonu mėgautis namuose. Tvariai augintos kavos pupelės nėra skrudinamos per stipriai, bet vis tiek pakankamai ilgai, kad įgautų švelnų, harmoningą skonį ir mažą rūgštingumą. Pupelės užaugintos plantacijose, kurioms suteiktas Rainforest Alliance sertifikatas.

  13.90
  Dallmayr Selection D'oro Namaste 1kg

   Indija, tūkstančio spalvų šalis, žavi savo kontrastais: senovės tradicijos susitinka su šiuolaikiniu gyvenimo būdu, šurmuliuojantys turgūs susitinka su megapoliais, o nuostabios šventyklos su magiškais kraštovaizdžiais. Dallmayr kavos ekspertai švelniu skrudinimo menu ištobulino gabalėlį šio daugialypio žemyno ir įnešė į kavos puodelį. Smulkių aukštumų arabikos ir rinktinių robusta pupelių mišinys stebina kontrastingu skonio profiliu. Pupelės yra iš pietų Indijos ir turi sodrų skonį, turintį riešutų aromatą su muskato bei saldžios karamelės užuominomis.

  12.99
  Dallmayr Selection D'oro Hakuna Matata 1kg

  Frazė Hakuna Matata yra kilusi iš Rytų Afrikoje plačiai paplitusios suahilių kalbos. Laisvai išvertus ši frazė reiškia: viskas puiku! Pirmieji kavos namai taip pat yra Rytų Afrikoje. Iš ten atkeliauja geriausios žemyno siūlomos pupelės. Užbaigus menui prilygstantį Dallmayr kavos skrudinimo procesą, pradedamas žavingas metinis kavos pupelių atrinkimas: Hakuna Matata stipriu skoniu ir tamsaus šokolado aromatais bei subtiliomis vaisių natomis.

  11.90