Apie mus

 •  Mes suprantame, kad kava yra daugiau nei tik gėrimas – tai patirtis, ritualas ir galimybė skleisti gerą nuotaiką. Todėl mes atidžiai renkamės tik aukščiausios kokybės kavos pupeles ir skirtingų aromatų bei skonių derinius. Pas mus taip pat rasite ir įvairių aksesuarų skirtų dar malonesniam kavos ritualui. Mūsų darbe mus varo aistra ir troškimas dalintis geriausia kava su kitais. Mes tikime, kad kava gali pakeisti dieną ir sukurti ypatingas akimirkas. Todėl siekiame suteikti ne tik produktus, bet ir puikų klientų aptarnavimą bei patirtį.

   

  " Mūsų šūkis – 365 dienos su kava!"

   

   Mūsų Paslaugos:

  • Verslo Dovanos: Siūlome išskirtines verslo dovanas su individualia pakuote, kuriomis galėsite nustebinti savo partnerius ar darbuotojus. Nuolat siekiame pritaikyti dovanas pagal jūsų įmonės vertybes ir poreikius.

  • Kavos Prenumerata: Leiskite sau kas mėnesį atrasti naujus skonius su mūsų kavos prenumerata. Mes pasirūpinsime, kad kas mėnesį gautumėte šviežiausią ir skaniausią kavą tiesiai į savo namus.

  • Kavos Aparatų Nuoma ir Prižiūrėjimas: Suteikiame galimybę lengvai mėgautis kava tiek namuose, tiek darbe, teikdami profesionalius kavos aparatus. Taip pat, mes pasirūpinsime aparato priežiūra, kad jūsų kava būtų visada tobulos kokybės.